← Terug naar voorraad
Direct beschikbaar

Lexus IS

F 2008 5.0 V8 ISF 423PK Carbon Pack Uniek! Collector
2008119.256 kmBenzineAutomaat
Locatie GOES Dealer Sako Cars
Verkoopprijs
€ 46.250
Alles in één oogopslag

Specificaties

De belangrijkste gegevens van deze auto in één helder overzicht.

Bouwjaar
2008
Datum eerste toelating
01-12-2008
Kilometerstand
119.256 km
Carrosserie
Sedan
Kleur
Grijs
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Vermogen
423 pk
Prijs
€ 46.250
Alle details

Voertuiginformatie

Techniek, maten, historie, verbruik en overige informatie overzichtelijk bij elkaar.

Algemene informatie

Aantal deuren: 4

Technische informatie

Aantal cilinders: 8
Motorinhoud: 4.969 cc
Transmissie: 8 versnellingen, Automaat
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 4,8 s
Topsnelheid: 270 km/u
Ledig gewicht: 1.675 kg
Wielbasis: 273 cm

Interieur

Interieurkleur: Zwart
Aantal zitplaatsen: 5

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Overige informatie

BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal

Zeer zeldzame Lexus IS F – Origineel Europees geleverd – Liefhebbersauto

Hierbij bieden wij een bijzonder mooie en zeer zeldzame Lexus IS F aan. Deze auto verkeert in uitzonderlijk nette staat en is altijd met veel zorg en liefde onderhouden. Aan alles is te zien dat deze auto afkomstig is van een echte liefhebber.

De Lexus heeft altijd binnen in een verwarmde garage gestaan. Dit is duidelijk terug te zien aan het volledig roestvrije onderstel en de uitstekende algehele conditie van de auto.

Bij de auto wordt een uitgebreide onderhoudsmap geleverd met veel facturen van onderhoud en reparaties. De volledige onderhoudshistorie is daardoor aantoonbaar. Daarnaast zijn de ramen professioneel geblindeerd en voorzien van een officieel certificaat.

Voor een nog strakkere wegligging en verbeterde stabiliteit zijn de onderstelrubbers vervangen door Strongflex-rubbers. Hierdoor stuurt de auto directer en voelt hij nog stabieler aan, zonder afbreuk te doen aan het rijcomfort.

De auto wordt afgeleverd met:

-Nieuwe APK.
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift.
-Complete 3-staps polijstbehandeling.
-Grondige interieurreiniging.
-Uitgebreide onderhoudshistorie met facturen.
-Professioneel getinte ramen met certificaat.

Daarnaast is de auto uitgerust met een echt carbon pakket, wat zorgt voor een sportieve en exclusieve uitstraling.

Let op: dit betreft een origineel Europees geleverde Lexus IS F en dus géén import uit de Verenigde Staten, Japan of het Verenigd Koninkrijk.

De auto wordt vóór aflevering volledig klaargemaakt. Naast de nieuwe APK en onderhoudsbeurt wordt de lak professioneel 3-staps gepolijst en krijgt het interieur een grondige reiniging, zodat de auto in optimale staat wordt afgeleverd.

Bent u op zoek naar een unieke, goed onderhouden en originele Lexus IS F? Dan is dit een auto die u absoluut gezien moet hebben.

Bezichtiging is mogelijk op afspraak. Inruil is bespreekbaar.

Uw mogelijkheden bij Sako Cars:

- Financiering mogelijk
- Garantiemogelijkheden
- Wij kunnen 24/7 ter plekke uw voertuig tenaamstellen.
- Aan huis levering
- Inruil altijd mogelijk!
- Betaling per pin of contant mogelijk
- Wij zijn op werkdagen geopend vanaf 9:00 tot 19:00 (later tijdstip ook mogelijk op aanvraag)
- Stuur uw inruilverzoek via marktplaats, e-mail of WhatsApp 06-36136522

DISCLAIMER
Alle informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Helaas kunnen wij niet altijd voorkomen dat de informatie afwijkt van de werkelijkheid. Aan de teksten en foto's kunnen geen rechten worden ontleend.


Trefwoorden: Audi, A4, S4, A6, S6, limousine, Stationwagen, 3.2, 4.2, 5.0, V10, RS6, RS4, S-line pakket, Proline, Pro-line, dubbel S-line, sportstoelen, 256 PK Audi A1, S1, A2, A3, S3, RS3, A4, S4, RS4, A5, S5, RS5, A6, S6, RS6, A7, S7, RS7, R8, coupe, sportback, station, variant, 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.5, 3.0, 4.2, 5.0, v6, v8, v10, v12, A1, A3, S3, RS3, A4, S4, RS4, A5, S5, RS5, A6, S6, RS6, A7, S7, RS7, A8, S8, R8, R32, R36, DTM, Pro Line S, Ambition, S-line, S line, HGP Turbo, VAG, Biturbo, ABT, AMG, Brabus, Nismo, GT-R.