← Terug naar voorraad
Direct beschikbaar

BMW 2 Serie

Cabrio 218i Automaat BJ.2015 / Navigatie / Clima / Cruise / Lmv / Pdc !!
201579.032 kmBenzineAutomaat
Locatie TER AAR Dealer Autoservice den Blanken B.V.
Verkoopprijs
€ 17.495
Alles in één oogopslag

Specificaties

De belangrijkste gegevens van deze auto in één helder overzicht.

Kenteken
GH-069-P
Bouwjaar
2015
Datum eerste toelating
28-05-2015
Kilometerstand
79.032 km
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
zwart
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Vermogen
136 pk
Prijs
€ 17.495
Alle details

Voertuiginformatie

Techniek, maten, historie, verbruik en overige informatie overzichtelijk bij elkaar.

Algemene informatie

Aantal deuren: 2

Technische informatie

Aantal cilinders: 3
Motorinhoud: 1.499 cc
Transmissie: 8 versnellingen, Automaat
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 207 km/u

Maten

Afmetingen (LxBxH): 443 x 177 x 141 cm
Wielbasis: 269 cm

Gewichten

Ledig gewicht: 1.490 kg
Laadvermogen: 495 kg
GVW: 1.985 kg
Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 750 kg)

Interieur

Interieur: Zwart, Stof
Aantal zitplaatsen: 4

Milieu en verbruik

Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
APK: gekeurd tot mei 2027
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Overige informatie

BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal

Beschikbare afleverpakketten:
  • Standaard (inbegrepen): Geldige APK ✔ NAP Nationale Auto Pas ✔ technische controle ✔ Tenaamstelling van de auto ✔ Wettelijke Garantie ✔ Rijklaar
  • Afleverpakket (€ 595 meerprijs): Afgeleverd met een: Onderhoudsbeurt conform fabrieksschema ✔ Nieuwe APK ✔ 3 mnd uitgebreide Huisgarantie ✔ Poetsen ✔ Tenaamstelling van de auto ✔ Wettelijke Garantie ✔
    Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Huisgarantie (3 maanden garantie)
  • Afleverpakket Bovag (€ 1.295 meerprijs): BOVAG garantie 12 maanden ✔ Afgeleverd met een onderhoudsbeurt conform fabrieksonderhouds schema ✔ Nieuwe distributie indien nodig ✔ Nieuwe APK keuring ✔ Complete reiniging poetsen binnen/buiten ✔ Wettelijke garantie ✔ Tenaamstelling van de auto ✔ BOVAG 40 punten check ✔
    Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden)


Inruil van uw huidige auto en financieringen behoren tot de mogelijkheden.

Geïnteresseerd ? Wij maken graag een afspraak voor een bezichtiging en eventueel een proefrit. Tel. 0172-602629 .
Om teleurstelling te voorkomen is het verstandig om voor uw komst even te bellen of de auto nog beschikbaar is.

Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, verwarmde ruitensproeiers, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging, softtop cabriodak en windscherm.

De high-end technologie van het high performance audiosysteem staat garant voor geluid van het hoogste niveau. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. In deze BMW kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. De uitrusting van deze BMW is met cruise control en isofix-aansluiting behoorlijk compleet.

Zoals u mag verwachten van deze BMW 2-serie Cabrio is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De auto is ook uitgerust met frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.

Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.

Wij zijn aangesloten bij de BOVAG , NAP Teller rapport en de RDW
Kijk voor meer auto's bij onze andere advertenties, of op onze Site !!

Bel voor meer informatie 0172-602629
Onze openingstijden zijn Maandag t/m Vrijdag van 09.00 - 18:00 en Zaterdag van 10:00 - 16:00.

Autoservice Den Blanken B.V.
Kerkweg 61 A2/A4
2461GC Ter Aar

Email : verkoop@autoservicedenblanken.nl

www.autoservicedenblanken.nl

Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.