← Terug naar voorraad
Direct beschikbaar

Mercedes-Benz GLC

350e 4MATIC – AMG – Panorama – Burmester – Leder – Stoelverwarming
2017249.200 kmHybride benzineAutomaat
Locatie VIANEN Dealer Haak & Jansen Occasions
Verkoopprijs
€ 19.995
Alles in één oogopslag

Specificaties

De belangrijkste gegevens van deze auto in één helder overzicht.

Kenteken
X-792-GL
Bouwjaar
2017
Datum eerste toelating
02-02-2017
Kilometerstand
249.200 km
Carrosserie
SUV
Kleur
grijs
Brandstof
Hybride benzine
Transmissie
Automaat
Prijs
€ 19.995
Alle details

Voertuiginformatie

Techniek, maten, historie, verbruik en overige informatie overzichtelijk bij elkaar.

Algemene informatie

Aantal deuren: 5

Technische informatie

Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.991 cc

Aandrijving

Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 34 km

Transmissie

Transmissie: 7 versnellingen, Automaat

Asconfiguratie

Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18

Prestaties

Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 239 km/u

Maten

Afmetingen (LxBxH): 466 x 189 x 164 cm
Wielbasis: 287 cm

Gewichten

Ledig gewicht: 1.925 kg
Laadvermogen: 680 kg
GVW: 2.605 kg
Max. trekgewicht: 2.000 kg (ongeremd 750 kg)

Accu

Aanwezige accu: gekocht
Accu: 6 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.6 kW

Interieur

Interieurkleur: Zwart
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu en verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 59 g/km
Emissieklasse: Euro 6

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Aantal sleutels: 2

Overige informatie

BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal

Afleverpakketten

Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket "Gratis"
Dit afleverpakket bevat: Bandenspanning controle, Geldige APK, Gratis Tenaamstellen, Vloeistoffen controle

Mercedes is zo'n merk dat geen enkele introductie nodig heeft. Kwaliteit, prestaties, gemak en een robuuste vormgeveing. Of, zoals ze zelf zeggen: 'The best or nothing'. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Elke rit in deze Mercedes-Benz GLC-klasse heeft een tikje meer, dankzij het lederen interieur. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Van binnen lijkt het allemaal uitermate ruim dankzij de vrije inval van daglicht via het elektrisch bediende glazen panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem met harde schijf brengt u snel waar u moet zijn. Te weinig afstand tussen u en de achterligger? De sensoren registreren het direct en de achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal. De kans op een aanrijding met tegemoetkomend verkeer wordt geminimaliseerd door de ingebouwde kruisend verkeer detectie. Natuurlijk behoren automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz GLC-klasse is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning. In druk verkeer en onoverzichtelijke situaties helpt het accident avoidance system mee om een aanrijding te vermijden. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.

Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.