← Terug naar voorraad
Direct beschikbaar

Škoda Octavia

Combi 1.2 TSI Ambition Business Line(st-bekr,clima,navi,lmv,bj11,4499,-)
2011231.682 kmBenzineHandgeschakeld
Locatie EMMEN Dealer Autobedrijf H. Oosting
Verkoopprijs
€ 4.499
Alles in één oogopslag

Specificaties

De belangrijkste gegevens van deze auto in één helder overzicht.

Kenteken
45-RHX-2
Bouwjaar
2011
Datum eerste toelating
26-05-2011
Kilometerstand
231.682 km
Carrosserie
Stationwagen
Kleur
zwart
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Vermogen
105 pk
Prijs
€ 4.499
Alle details

Voertuiginformatie

Techniek, maten, historie, verbruik en overige informatie overzichtelijk bij elkaar.

Algemene informatie

Aantal deuren: 5

Technische informatie

Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.197 cc
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/65 R16
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 191 km/u

Maten

Afmetingen (LxBxH): 457 x 177 x 147 cm
Wielbasis: 258 cm

Gewichten

Ledig gewicht: 1.180 kg
Laadvermogen: 700 kg
GVW: 1.880 kg
Max. trekgewicht: 1.200 kg (ongeremd 600 kg)

Interieur

Interieur: Zwart, Stof
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu en verbruik

Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 5

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Overige informatie

BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal

Een topper van een zakenauto, deze Skoda Octavia Combi. Maar let op: straks wil iedereen met u carpoolen. De aandrijving van deze Skoda wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, aluminium dakrailing, actieve hoofdsteunen, metallic lak, elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank.

Muziek, radio, podcasts, routeinformatie: het audiosysteem is gekoppeld aan het navigatiesysteem en levert het allemaal in topkwaliteit, inclusief bluetooth. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. Kom-maar-kom-maar…ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! U bedient de cruise control eenvoudig zonder uw handen van het stuur te halen. Ook verstelbaar stuur, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Skoda Octavia Combi samen. Het bandenspanningscontrolesysteem helpt om brandstof te besparen en om de kans op een klapband te verminderen.

Overtuigd? Bel dan voor een afspraak! Welkom bij autobedrijf Oosting voor het kopen van een mooie en goede occasion bent u hier aan het goede adres,heeft u een leuke occasions op het oog vraag dan een van onze verkopers naar de mogelijkheden.Tevens ook voor inruil van uw huidige auto en /of garantie of een financiering kunt u bij ons terecht.
www.autobedrijf-oosting.nl