← Terug naar voorraad
Direct beschikbaar

SEAT Leon

1.4 TSI FR RIEM VERV. BIJ 141000 KM
2013150.622 kmBenzineHandgeschakeld
Locatie AMMERZODEN Dealer MAXX Auto B.V.
Verkoopprijs
€ 7.350
Alles in één oogopslag

Specificaties

De belangrijkste gegevens van deze auto in één helder overzicht.

Kenteken
KLL-13-N
Bouwjaar
2013
Datum eerste toelating
15-03-2013
Kilometerstand
150.622 km
Carrosserie
Hatchback
Kleur
grijs
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Vermogen
122 pk
Prijs
€ 7.350
Alle details

Voertuiginformatie

Techniek, maten, historie, verbruik en overige informatie overzichtelijk bij elkaar.

Algemene informatie

Aantal deuren: 5

Technische informatie

Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.395 cc
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 202 km/u

Maten

Afmetingen (LxBxH): 427 x 182 x 144 cm
Wielbasis: 263 cm

Gewichten

Ledig gewicht: 1.124 kg
Laadvermogen: 636 kg
GVW: 1.760 kg
Max. trekgewicht: 1.400 kg (ongeremd 610 kg)

Interieur

Aantal zitplaatsen: 5

Milieu

CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 5

Onderhoud, historie en staat

APK: gekeurd tot jun. 2027
Aantal sleutels: 2

Overige informatie

BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal

Kilometer na kilometer, bocht na bocht levert deze Seat LEON de beste rijprestaties. De aandrijving van deze Seat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. De radio bedienen zonder uw handen van het stuur te halen: het kan in deze auto dankzij de audiobediening op het stuurwiel. Boem is ho? Niet bij deze Seat LEON. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Seat heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. De Seat is standaard voorzien van: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.

In de Seat LEON heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Fijne optie, die hill hold control. U mag ook automatische hellingproef zeggen. Want dat is het. Geen millimeter achteruit rollen bij het wegrijden. Autorijden wordt steeds makkelijker en veiliger.

Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.