← Terug naar voorraad
Direct beschikbaar

Audi A3

Sportback 40 TFSI e Advanced Edition LED Virtual Cockpit Parkeersensoren Navigatie DAB+
2022107.316 kmHybride benzineAutomaat
Locatie ZUILICHEM Dealer Jan van Veen Auto's B.V.
Verkoopprijs
€ 22.400
Alles in één oogopslag

Specificaties

De belangrijkste gegevens van deze auto in één helder overzicht.

Kenteken
P-402-JS
Bouwjaar
2022
Datum eerste toelating
01-04-2022
Kilometerstand
107.316 km
Carrosserie
Hatchback
Kleur
zwart
Brandstof
Hybride benzine
Transmissie
Automaat
Prijs
€ 22.400
Alle details

Voertuiginformatie

Techniek, maten, historie, verbruik en overige informatie overzichtelijk bij elkaar.

Algemene informatie

Aantal deuren: 5

Technische informatie

Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.395 cc

Aandrijving

Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 67 km

Transmissie

Transmissie: 6 versnellingen, Automaat

Asconfiguratie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17

Prestaties

Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 227 km/u

Maten

Afmetingen (LxBxH): 434 x 182 x 145 cm
Wielbasis: 263 cm

Gewichten

Ledig gewicht: 1.535 kg
Laadvermogen: 530 kg
GVW: 2.065 kg
Max. trekgewicht: 1.400 kg (ongeremd 750 kg)

Accu

Accu: 13 kWh, Conditie: 90%
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 2.9 kW

Interieur

Interieur: Donkergrijs, Stof
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu en verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,4 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 31 g/km
Emissieklasse: Euro 6

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
APK: gekeurd tot apr. 2028
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Overige informatie

BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal

Garantie

Garantie: Huisgarantie
Garantie: 3 maanden

Beschikbare afleverpakketten:
  • 3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
  • 12 Maanden Bovag Garantie (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt


Deze Audi heeft 1 eigenaar gehad en is origineel Nederlands geleverd. De onderhoudshistorie is compleet. Al het onderhoud is uitgevoerd bij de erkende Audi dealer. Heb je vragen neem dan gerust contact met ons op.

Over Jan van Veen auto’s
Een jonge occasion die lekker rijdt, waar je van op aan kunt én die er mooi uitziet. Die auto ga je bij ons absoluut vinden!

Inmiddels bestaat Jan van Veen Auto’s 31 jaar en zijn we uitgegroeid tot één van de grootste occasionspecialisten op het gebied van de A-merken Audi, Volkswagen, Seat & Škoda met onze grote voorraad van 250 stuks. We zetten graag een stapje extra voor onze klanten, dat zie je niet overal maar is voor ons vanzelfsprekend. We zijn dan ook trots op onze klantbeoordeling van 9,6/10.

Onze werkplaats huist 8 volledig opgeleide technisch specialisten, waarvan 4 APK-keurmeesters. De zonnepanelen op het dak drijven niet alleen de apparatuur aan maar zorgen ook voor opgeladen accu’s in onze hybride en elektrische voertuigen.

Service
Ons bedrijf is RDW erkent en aangesloten bij NAP en BOVAG sinds 1994. Voor ons is het vanzelfsprekend een auto af te leveren zónder bijkomende kosten, dit stukje service zit al bij de prijs inbegrepen:
- Minimaal 6 maanden APK
- Een 40 punten veiligheidscontrole op basis van APK normering (remmen,banden,vloeistoffen,verlichting etc.)
- Km-stand garantie met de Nationale Auto pas
- Onderhoudshistorie
- Tenaamstelling bij ons bedrijf
- Nieuw matten set
- Een wasbeurt bij aflevering
Behoefte aan extra snelle levering? Neem contact op met één van onze verkoopadviseurs.

Garantie
Wij hebben vertrouwen in onze auto’s en kunnen daardoor standaard 3 maanden garantie geven op het motorblok en de versnellingsbak (t.w.v. € 350). Kies je liever voor extra zekerheid? Dan is de BOVAG garantie een uitbreidingsmogelijkheid. Voor € 995,- heb je 12 maanden glasheldere garantie, en dus zekerheid.

Inruil & Financiering
Een auto bij ons inruilen van een ander merk? Dat is geen enkel probleem. We doen graag een vrijblijvend voorstel. Ook voor hulp bij het financieren of verzekeren van de nieuwe auto denken wij graag mee.